Клінінгові послуги у Дніпрі

Залишіть Ваше повідомлення

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.


Відправити заявку

  - обов’язкові поля
Просмотреть увеличенную карту

Клінінгова компанія

Артал Плюс у Дніпрі

49000, вул. Артема, 20,

Дніпро,

Україна

Email:

Телефони: (050) 44-333-11, (044) 227-02-95

 

 

Проблема наведення порядку залишається однією з основних у нашому житті, незалежно від того, чи йдеться про квартиру або робочий кабінет — чистота довкола дуже важлива.

Послуги клінінгової компанії для прибирання офісних та виробничих приміщень

Клінінгова компанія «Артал Плюс» пропонує недороге та професійне прибирання офісних та виробничих приміщень у Дніпрі. Ця зручна послуга дуже затребувана — комплексне офісне прибирання дозволяє утримувати приміщення у чистоті, що, у свою чергу, позитивно позначається на продуктивності праці співробітників та іміджі компанії-замовника.

Популярні види прибирання офісних приміщень у Дніпрі/span>

Найбільшою популярністю користуються три типи прибирання офісних приміщень. Якщо компанія тільки готується в'їхати в будинок, то в ньому, як правило, проводяться ремонтні роботи — перепланування, косметичні зміни інтер'єрів, прокладання IT та побутових комунікацій, оновлення фасаду тощо. Після їх завершення залишаються гори будівельного сміття, брудна підлога, і працювати в подібній обстановці неможливо, як і ліквідувати наслідки самотужки. В цьому випадку, послуги клінінгової компанії незамінні, дозволяючи значно заощадити час і розпочати організацію бізнес-процесу якомога раніше. Прибирання будівельного сміття після ремонту в офісних приміщеннях відбувається в стислі терміни, якщо цим займається професійна клінінг-бригада. Висока продуктивність праці, сумлінне ставлення до роботи, неухильне виконання всіх вимог замовника — це основна складова діяльності клінінгової компанії «Artal Plus» в Дніпрі.

Клінінг виробничих приміщень

Одне з непростих і відповідальних завдань, з якими стикаються клінінгові компанії в Дніпрі — це прибирання виробничих приміщень. Крім величезних обсягів робіт, необхідно дотримуватись певних стандартів і досить жорстких норм та правил техніки безпеки. Це означає, що швидке та професійне прибирання виробничих приміщень під силу лише кваліфікованим працівникам. Обійтися самотужки при промисловому клінінгу досить складно — необхідні спеціалізовані апарати для прибирання та чищення різних поверхонь, багатофункціональні підлогомийні машини, пилососи підвищеної потужності та широкий асортимент миючих засобів.

Окрім цього, однією з важливих складових такого прибирання є очищення повітря — у виробничих приміщеннях вого часто містить шкідливі домішки та алергени. Турбота про здоров'я своїх співробітників — одна з важливих складових процвітання та розвитку.

Професійна послуга клінінгу приміщень на виробництві гарантує тривалий ефект. Отже, дає можливість заощадити кошти, які можуть бути витрачені на утримання власного штату співробітників.

Як вибрати клінінгову компанію

Спеціалісти, які виконують прибирання приміщень, отримають доступ до всіх приміщень в офісі або на виробництві. У тому числі і до тих, у яких містяться оргтехніка, готова продукція, сировина та інші матеріальні цінності. Це означає, що замовник повинен довіряти тим людям, які виконуватимуть прибирання. Звертаючись до фахівців «Артал Плюс», ви укладаєте письмовий договір з компанією, в якому передбачається не тільки компенсація у разі недобросовісного ставлення до прибирання, а й гарантується недоторканність майна замовника, своєчасне виконання всіх доручених робіт.

Ми маємо у своєму розпорядженні все необхідне професійне обладнання для прибирання офісів та клінінгу виробничих приміщень. У процесі використовуються лише екологічно чисті та гіпоалергенні хімічні засоби. Вартість замовлення будь-якого виду клінінгу обговорюється в індивідуальному порядку, оскільки вона залежить від площі приміщень й багатьох інших факторів. При цьому, калькуляція ціни прибирання складається тільки після огляду об'єкта, щоб бути максимально об'єктивною і не змушувати переплачувати клієнтів за послугу. Замовник може вибирати будь-який час доби, який йому зручно — компанія «Artal Plus» готова надавати свої послуги без вихідних та цілодобово.

Якісні та доступні за вартістю послуги прибирання приміщень надає фірма «Артал». Це надійна клінінгова компанія. Дніпро – одне з великих міст України, клієнти якого мають можливість скористатися нашими послугами. За час надання послуг ми зарекомендували себе як надійний партнер. Клінінг у Дніпрі – це прибирання:

 • одно-, дво-, трикімнатних, елітних квартир;
 • приватних будинків;
 • заміських котеджів;
 • офісних приміщень;
 • торгових точок;
 • інших службових, виробничих приміщень.

Професійне прибирання здійснюється в суворо обумовлені терміни, у зручний для клієнта час. Усі роботи виконуються кваліфікованими спеціалістами.

Наші переваги

Ми дбаємо про свою репутацію, цінуємо кожного клієнта. До переваг співпраці з компанією «Артал» відносяться:

 1. Лояльна цінова політика.
 2. Широкий спектр послуг.
 3. Застосування професійного клінінгового обладнання світових виробників, передових технологій.
 4. Гарантія якості.

Під час робіт використовуються високоефективні миючі засоби, екологічно чисті, безпечні для здоров'я.

Послуги

Звернувшись до нашої компанії, Ви заощадите власний час та сили. Крім цього, власники магазинів, підприємств, фірм мають змогу знизити витрати. Більше не потрібно наймати до штату прибиральниць, купувати спеціальне обладнання для прибирання, технічний інвентар. З нами можна підписати договір про співробітництво на надання регулярних послуг чи замовити разовий клінінг. До основних клінінгових послуг належать:

 • еко – прибирання;
 • щоденне прибирання;
 • генеральне прибирання;
 • прибирання приміщень після проведення ремонтних, будівельних робіт.

Крім цього, ми надаємо низку додаткових послуг. До них відносяться комплексне прибирання (основні, підсобні приміщення), збирання, вивезення сміття, полірування дерев'яних, кам'яних поверхонь.

Клієнти Дніпра мають можливість замовити у нас виїзну хімчистку. Це один з основних напрямків діяльності компанії «Артал». З використанням щадних миючих, чистячих засобів, не руйнуючих, не пошкоджуючих структуру матеріалів, що очищаються, наші досвідчені фахівці оперативно виконають хімічну чистку. До неї входить очищення від забруднень, плям, що в'їлися, віконних жалюзі, килимових покриттів, тканинної, шкіряної меблевої оббивки, хімчистка автомобільного салону. Замовити клінінгові послуги можна зателефонувавши нам за вказаними на сайті номерами телефонів, або заповнивши форму зворотнього зв'язку.

Замовити прибирання в Дніпрі

Клінінгова компанія «Артал» пропонує свої послуги у сфері прибирання різних приміщень. Наша мета – навести ідеальний порядок навіть у важкодоступних місцях. Ми гарантуємо високу якість усіх видів робіт, а також компетентний колектив, який відповідально ставиться до своєї місії.

або

Клінінгові та транспортні послуги, а також послуги домашнього майстра.

Зателефонуйте нам: