Додаткові послуги клінінгу

Там де ми – завжди чисто!

 

Додаткові послуги компанії «Артал»

Прибирання приміщень – це основна сфера діяльності нашої клінінгової компанії. Ми працюємо для того, щоб у будинках, квартирах, офісах, магазинах та іншій нерухомості завжди було чисто, а інтер'єр залишався охайним. Наші компетентні співробітники мають в арсеналі все необхідне для того, щоб навести чистоту в кімнатах.

Окрім основної діяльності, спрямованої на прибирання приміщень різного типу, ми пропонуємо ще й низку додаткових послуг. Це дозволяє нашим клієнтам покращувати стан меблів та підтримувати чистоту на ділянці загалом. Звертайтеся до нас: ми робимо все можливе, щоб клієнтам було комфортно.

Полірування дерева

Щоб корпусні меблі довго радували своїм глянцевим блиском, ми пропонуємо проводити процедуру полірування. Всього за кілька хвилин роботи можна досягти того, щоб лакована деревина знову виглядала розкішно.

Полірування каменю

Камінь - ще один матеріал, який час від часу потребує полірування. Регулярний догляд за цією декоративною сировиною дозволить зберегти відмінний вигляд фасаду, а також зробити репутацію закладу ще краще.

Збір та вивіз сміття

Будівельне або побутове сміття потребує правильної утилізації, на все це зазвичай витрачається досить багато часу. Ми пропонуємо заощадити Ваші зусилля і взяти на себе турботу про відходи: ми зберемо все, що потрібно, і вивеземо на звалище. Так ділянка та приміщення знову стануть чистими.

Генеральне прибирання приміщень

Генеральне прибирання приміщень дозволить не просто очистити їх від старих забруднень навіть у важкодоступних місцях, а також позбавити його від непотрібних речей та паперів. Наша клінінгова компанія швидко впорається з поставленим завданням.

Комплексне прибирання приміщень

«Артал»: все для чистоти

Наша компанія пропонує також і додаткові послуги у сфері професійного прибирання, що дозволяє досягати ідеальної чистоти.

  • Наші співробітники працюють виключно на чесних підставах.
  • Для обробки приміщень використовуються лише безпечні засоби.
  • Як результат – ідеально чисті кімнати.

Клінінг – це низка заходів, спрямованих на очищення квартир, приватних будинків, торгових точок, офісних приміщень від побутових забруднень. Клінінгові послуги складаються зі щоденного, генерального, комплексного, еко-прибирання, а також прибирання після будівельних, ремонтних робіт. Крім основних, існують додаткові послуги клінінгу, які дозволяють покращити стан меблів, що підвищує ефективність прибирання.

Щоб прибирання було не тільки швидким, а й якісним, рекомендується звертатися до надійних спеціалізованих клінінгових компаній. Однією з таких вважається фірма «Артал». За час перебування на ринку нашими послугами користувалася величезна кількість клієнтів. Ми співпрацюємо як із фізичними, так і з юридичними особами. Перелік додаткових послуг складається з:

  • полірування дерева, каменю;/span>
  • збору, вивезення сміття;
  • генерального, комплексного прибирання приміщень.

Замовити професійні додаткові послуги клінінгу можуть клієнти Києва, а також інших великих міст України. Одеси, Дніпра, Львова, Харкова та інших. Наша компанія гарантує високу якість робіт, що виконуються досвідченими фахівцями. Окрім цього, ми пропонуємо оптимальні ціни на послуги клінінгу.

Переваги роботи з нами
Ми – команда професіоналів
100% Якість
Професійне обладнання
Еко-хімія
Економія Вашого часу
Ви гарантовано залишитеся задоволені
Наші клієнти
YVES ROCHER
schonherr
Solomiya
Газпром нефть
Старгород
Watsons
BOSCO
New Look
БГ Банк
it is flowers cafe
Stradivarius
LASSELSBERGER
ZARA
TALLY WAIJL
oysho
Просто Фінанс
PANALPINA
2 GIS
Замовити додаткові послуги клінінгу

Клінінгова компанія «Артал» пропонує свої послуги у сфері прибирання різних приміщень. Наша мета – навести ідеальний порядок навіть у важкодоступних місцях. Ми гарантуємо високу якість усіх видів робіт, а також компетентний колектив, який відповідально ставиться до своєї місії.

або

Клінінгові та транспортні послуги, а також послуги домашнього майстра.

Зателефонуйте нам: