Хімія

S.F.120 ECOLINE

S.F.120 ECOLINE
Категория: Еко-прибирання, Сухе прибирання, Підлоги, Сантехніка, Предмети інтер'єру
Характеристики

Екологічний продукт. Без кольору та запаху. Не утворює піни. Рідина із низькою в'язкістю.

Галузь застосування

Особливо рекомендується видалення всіх жирових забруднень органічного, мінерального і тваринного походження. Надактивний засіб. Підходить для використання у харчовій промисловості, їдальнях, ресторанах, харчових цехах, складах та ін.


A. MELA Ecoline

A. MELA Ecoline
Характеристики

Екологічно чистий склад (не містить алкілфеноли, фосфати та формальдегід). Низьке піноутворення. Яблучний запах. Поверхні: всі, що можна мити (робочі столи, вікна, двері, кухня, ванна кімната, плитка, підлога і т.д.). Тип забруднення: для всіх типів.

Галузь застосування

Екологічний ароматизований універсальний миючий засіб - Ecolabel. Ідеально підходить для щоденної підтримки чистоти всіх поверхонь і підлог, що миються. Розповсюджує приємний, стійкий аромат у кімнаті. Підходить до використання підлогомийними машинами. Екологічно чистий склад. Не потребує змивання.


Goter St-Sur-300

Goter St-Sur-300
Характеристики

Засіб має підвищене піноутворення і використовується в апаратах інжекторного типу, піногенераторах та інших, що подають миючий розчин на оброблювану поверхню під високим тиском. Засіб забезпечує швидке і глибоке проникнення в структуру забруднень, що в'їлися, їх руйнування, абсорбцію і видалення. Прекрасно змочує поверхню, проникаючи глибоко у всі її нерівності та пори, уповільнює динаміку подальших забруднень. У той же час може використовуватися при прибиранні за допомогою машин для підлоги і мопів.

Галузь застосування

Високоефективний засіб застосовується для вологого прибирання твердих водостійких пористих і непористих поверхонь (наливна підлога, цементовані покриття, фасадні плити, вентиляційні шахти, метал) за допомогою спеціального обладнання для «безконтактного миття» поверхонь під високим тиском, а також з використанням підлогомийних машин роторного типу. Призначено для прибирання великих площ фасадних поверхонь, підлог різних будівель та споруд, а також миття технологічного промислового обладнання. Чудово видаляє паливно-мастильні матеріали, промислові оливи, індустріальні оливи та мазут.


Goter Wa-Gran

Goter Wa-Gran
Характеристики

 склад: підготовлена вода, поверхнево-активні речовини, органічні кислоти, органічні розчинники. Високоефективний засіб застосовується для вологого прибирання всіх видів граніту, може використовуватися як для ручного миття, так і в комплексі з обладнанням для підлоги.

Галузь застосування

Засіб забезпечує ефективне вологе прибирання всіх видів граніту вручну, а також за допомогою підлогомийного обладнання сприяє легкому виведенню повторних забруднень.


Goter для стекла

Goter для стекла
Характеристики

Чудовий засіб з високим вмістом спирту, забезпечує високоякісне очищення поверхні, що обробляється, швидке висихання без розведень і патьоків. Ефективно усуває неприємний запах і надає аромату свіжості вимитій поверхні. Дезінфікує. Не потребує додаткового витирання після застосування.

Галузь застосування

Засіб призначений для якісного миття скляних поверхонь (вітрини, прилавки, скла, дзеркала), інших блискучих поверхонь (мармур, кахель, хромована сталь, пластикові та плівкові покриття), скляного та кришталевого посуду тощо.


Goter Wa-Roll

Goter Wa-Roll
Характеристики

Засіб забезпечує швидке і глибоке проникнення в структуру в'їлих забруднень, їх руйнування та видалення.

Галузь застосування

Засіб призначений для ефективного прибирання практично всіх видів поверхонь жалюзі (вертикальних, горизонтальних, металевих, пластикових, тканинних тощо) за допомогою спеціального обладнання миючого пилососу для хімчистки, а також у ручному режимі з використанням пульверизатора та мопів.


Kiehl Clar-Glas

Kiehl Clar-Glas
Характеристики

Засіб для видалення забруднень з мінерального та органічного скла, що не вимагає розведення. Діє ефективно, висихає швидко та без розводів, оберігає від подальшого забруднення, залишає приємний запах..

Галузь застосування

Застосовується для будь-яких поверхонь із мінерального чи органічного скла: вікна, двері, вітрини, дзеркала тощо.


Hagleitner easySPRAY

Hagleitner easySPRAY
Характеристики

Надає сяючий блиск без подряпин. Ретельно очищає всі поверхні, такі як: арматура, кахель, душові кабіни та ванни.

Галузь застосування

Навіть у важкодоступних місцях легко видаляє залишки вапна, бруду, мила.


Kiehl Powerfix

Kiehl Powerfix
Характеристики

Високоефективний засіб на базі фосфорної кислоти для видалення кальцієвих відкладень та іржі з кислотостійких настінних та підлогових покриттів та поверхонь. Діє швидко, не ушкоджуючи матеріал покриття, залишає приємний запах.

Короткочасне спінювання робочого розчину на оброблюваній поверхні просто свідчить про активне розчинення кальцієвих відкладень.

Галузь застосування

Застосовується для чищення кислото- та водостійких предметів та поверхонь у басейнах, душових та туалетах, наприклад, керамічної плитки, унітазів та пісуарів, а також для післябудівного прибирання гранітної, кварцитної, клінкерної та керамічної підлоги. Захистіть кислоточутливі поверхні, особливо з металу (наприклад, з нежарвіючої сталі, алюмінію тощо), від впливу розчину та пари.

Не допускайте попадання на латунну і хромовану арматуру, анодовані та емальовані предмети, пластмасові перегородки, сидіння та кришки унітазів, поверхні з натурального та штучного каменю, що бояться кислот.


Goter To-San

Goter To-San
Характеристики

Забезпечує високоякісну очистку оброблюваної поверхні без значних механічних впливів. Ефективно усуває неприємні запахи сечовини та надає аромату свіжості вимитій поверхні. Забезпечує дезінфекцію та дезодорацію очищених поверхонь. Високоякісні ПАР прямого призначення, що входять до складу, сприяють легкому видаленню повторних забруднень.

Галузь застосування

Засіб призначений для генерального прибирання поверхонь санітарно-технічного обладнання туалетів, стійких до кислотного середовища. Забезпечує високоякісне та швидке очищення унітазів, пісуарів, біде та умивальників, виготовлених з кераміки (фаянсу) від сольових відкладень (карбонати, оксалати та ін.), нальоту іржі та інших забруднень, що важко видаляються.


Kiehl Optima

Kiehl Optima
Характеристики

Універсальний, готовий до застосування засіб для повсякденного щадного прибирання будь-яких водостійких предметів і поверхонь. Висихає швидко та без розводів, не змінює природного вигляду поверхонь. Захищає поверхні від агресивного впливу навколишнього середовища, запобігає утворенню мікротріщин та потьмарення пластмаси. Завдяки нешкідливому по відношенню до довкілля складу Optima присвоєно екологічний знак Європейського Союзу.

Галузь застосування

Застосовується для чищення будь-яких водостійких предметів та поверхонь. Відмінно підходить для чищення оргскла.


Hagleitner GlasEFFEKT

Hagleitner GlasEFFEKT
Характеристики

Рідкий засіб для скла. Видаляє з силою нашатирю жирні та маслянисті забруднення з вікон, дзеркал та всіх скляних поверхонь.

Галузь застосування

Завдяки оригінальній формулі та вмісту нашатирю видаляє жирні та масляні забруднення з вікон, дзеркал та інших поверхонь зі скла. Утворює піну, яка добре тримається на поверхні скла і тому особливо підходить для чищення вертикальних поверхонь.


Cera Pasta Tenax

Cera Pasta Tenax
Характеристики

Воскові захисні покриття покращують зовнішній вигляд каменю та підтримують початковий блиск. Є концентратом натуральних і синтетичних восків.

Галузь застосування

Воскові захисні покриття покращують зовнішній вигляд каменю та підтримують початковий блиск, захищають його в процесі експлуатації та дозволяють мити оброблені кам'яні покриття звичайною водою.


Spartan Marble Mop

Spartan Marble Mop
Характеристики

Миючий засіб для щоденного догляду за поверхнями з мармуру та каменю. Значно скорочує час та витрати для прибирання. Не залишає слідів і розводів, зберігає первісний блиск натурального мармуру та інших кам'яних поверхонь.

Галузь застосування

Засіб є нейтральним очисником, який є безпечним для щоденного використання та легко видаляє бруд та інші залишки. Не потребує промивання. Економно. Підтримує світловідбивні характеристики полірованого мармуру. Не містить фосфатів.


Hagleitner IntegralGLASS

Hagleitner IntegralGLASS
Характеристики

Концентрований засіб для скла і вікон.

Галузь застосування

Рідкий засіб для скла і вікон. Легко видаляє типові забруднення як відбитки пальців, залишки комах, жирову плівку, і т.д. Ідеально для всіх водостійких та гладких поверхонь: вікна, дзеркала, кахель тощо.


Spartan Foamy Q&A

Spartan Foamy Q&A
Характеристики

Миючий засіб для чищення всіх поверхонь у санвузлах. Має сильний дезінфікуючий ефект.

Галузь застосування

Пінний, дезінфікуючий та очищувальний засіб для швидкого та ефективного обслуговування ванних кімнат, туалетів та роздягальень. Вбиває різні віруси (у тому числі деякі віруси стійкі до антибіотиків), очищає від іржі та мильного нальоту, легкого вапнякового нальоту, бруду. Застосовується для читки підлогової та настінної керамічної плитки, умивальників, пісуарів, душових кабін. Підходить для широкого кола поверхонь: кераміки (підлога та стіни), пластику (душові кабіни та ванни), хромованих і нержавіючих сталей (труби, крани).


Hagleitner PerlGLANZ

Hagleitner PerlGLANZ
 Характеристики

Рідке миючий засіб для щоденного прибирання санвузлів. Без зусиль видаляє вапняний наліт, бруд і відкладення. Має дезінфікуючу дію і створює ефект блиску.

Галузь застосування

Для туалетних кімнат, пісуарів та сирих приміщень. Без зусиль видаляє вапняковий наліт і грязьові відкладення. З дезінфекційною дією та ефектом блиску. Не залишає на поверхні крапель і тому після застосування засобу не потрібно витирати насухо поверхні. При регулярному застосуванні запобігає виникненню чорної плісняви.


Sano SANOCLEAR blue

Sano SANOCLEAR blue
Характеристики

Багатофункціональна рідина для чищення та наведення блиску на склі, дзеркалах, виробах з кераміки, ламінованих та інших поверхнях.

Галузь застосування

Чистячий засіб для вікон, а також для будь-яких інших цілей, на основі розчинників (швидко випаровується). Конкуруючі вироби містять багато води, що призводить до довгого сушіння


Sano Jet

Sano Jet
Характеристики

Сано Джет – чистяча піна для миття ванних кімнат, що видаляє мінеральний наліт. Чистить, надає блиску, не залишає подряпин.

Галузь застосування

Може використовуватися для чищення кераміки, миття кранів, кахельної плитки, ванн та джакузі із синтетичним або емальованим покриттям, стійким до кислот. Підходить для акрилових поверхонь, пластику, поверхонь з нержавіючої сталі, виробів з хромо-нікелевим покриттям, вішалок для рушників, душових кабін. Містить натуральну лимонну кислоту для видалення нальоту. Видаляє мінеральний наліт, плями іржі, залишки мила на стінках ванн та джакузі.


Sano Sanobon

Sano Sanobon
 Характеристики

Склад: поверхнево-активні елементи, барвники, ароматизатори.

Галузь застосування

Засіб поєднує у собі 4 дії: чистить поверхню; знімає камінь; надає блиску; залишає аромат. Для раковин, ванн, унітазів.


Переваги роботи з нами
Ми – команда професіоналів
100% Якість
Професійне обладнання
Еко-хімія
Економія Вашого часу
Ви гарантовано залишитеся задоволені
Наші послуги
ПРИБИРАННЯ БУДИНКІВ

Прибирання будинку проводиться нашою бригадою на щоденній основі, разовій, регулярній або після ремонту. Результат – ідеальна чистота та жодних зусиль з Вашого боку.

Прибирання офісів та офісних приміщень

Генеральне прибирання офісу, прибирання офісу на постійній основі, ряд комплексних робіт з клінінгу, необхідних для підтримки чистоти протягом усього робочого дня у вашому офісі.

Прибирання магазинів та торгових центрів

Чистота в магазині є одним із перших визначальних факторів для формування у Вашого покупця сприятливого образу, з яким асоціюється Ваш бренд

Послуги хімчистки вдома

Чищення ковроліну, килимів та килимових покриттів у квартирах, приватних будинках та офісах – будь-який вид хімчистки від компанії «Артал». Ми використовуємо дбайливі та ефективні склади, які добре справляються з будь-якими забрудненнями.

Миття вітрин, вікон, фасадів

Миття вікон, склопакетів, фасадів, вітрин, робота на висоті та з великими площами, з використанням спеціалізованих миючих засобів, призначених для роботи зі скляними поверхнями, спеціалізоване обладнання та інвентар.

Наші клієнти
YVES ROCHER
schonherr
Solomiya
Газпром нефть
Старгород
Watsons
BOSCO
New Look
БГ Банк
it is flowers cafe
Stradivarius
LASSELSBERGER
ZARA
TALLY WAIJL
oysho
Просто Фінанс
PANALPINA
2 GIS
Замовити прибирання

Клінінгова компанія «Артал» пропонує свої послуги у сфері прибирання різних приміщень. Наша мета – навести ідеальний порядок навіть у важкодоступних місцях. Ми гарантуємо високу якість усіх видів робіт, а також компетентний колектив, який відповідально ставиться до своєї місії.

або

Клінінгові та транспортні послуги, а також послуги домашнього майстра.

Зателефонуйте нам: