Клінінгові послуги у Львові

Залишіть Ваше повідомлення

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.


Відправити заявку

  - обов’язкові поля
Просмотреть увеличенную карту

Клінінгова компанія

Артал Плюс у Львові

79000, вул. Богдана Хмельницького, 176,

Львів,

Україна

Email:

Телефони: (050) 44-333-11, (044) 227-02-95

 

 

Усі ще з раннього дитинства знають, що чистота – ndash; запорука здоров'я, але далеко не завжди вистачає часу навіть на мінімальне прибирання, а про капітальне і зовсім не доводиться говорити.З цієї причини користуються величезним попитом послуги клінінгової компанії у Львові, які забезпечують чистоту будь-яких приміщень та фасадів будівель за мінімальних витрат часу та сил. Докладніше...

Що може запропонувати клінінгова компанія?

Клінінгові послуги – це величезний асортимент робіт, спрямованих на підтримку чистоти з використанням спеціальної техніки та професійних миючих засобів. Це дозволяє гарантувати видалення пилу та забруднень навіть у важкодоступних місцях, а також повну дезінфекцію. Послуги клінінгу у Львові включають:

 • генеральне прибирання приміщень, як житлових, так і виробничих;
 • миття вікон, у тому числі із залученням альпіністів;
 • щоденне прибирання приміщень, яке користується попитом серед власників офісних будівель;
 • упорядкування фасадів будівель та прилеглих територій;
 • прибирання приміщення після ремонту;
 • еко-клінінг.

Останній різновид послуг клінінгових компаній став доступним у Львові порівняно недавно, але вже встиг завоювати величезну популярність. Це пов'язано з його мінімальним впливом на організм людини, яка звернулася за такими послугами із прибирання приміщень. У процесі його виконання не використовуються токсичні миючі засоби, які складають більшу частину асортименту побутової хімії, а тому вона не призводить до алергічних реакцій та загострень у тих, хто страждає на захворювання верхніх дихальних шляхів. Замовити екологічне прибирання можна для будь-яких приміщень: службових, складських, виробничих, офісів, квартир, приватних будинків, торговельно-розважальних комплексів, закладів громадського харчування.

Післябудівельне прибирання приміщень – це ще один важливий пункт у асортименті послуг нашої компанії. Не секрет, що після закінчення будівельних або ремонтних робіт потрібно ще дуже багато часу для наведення чистоти. Деякі намагаються вирішити цю проблему за допомогою швабри, ганчірки та миючих із супермаркету та витрачають дуже багато часу та сил. Після кількох годин спроб відмити плями фарби та цементу не пошкодивши нової обробки, багато хто розуміє, що вартість послуг клінінгової компанії не така вже й висока, а сили та вільний час – набагато дорожче.

Скільки коштують послуги клінінгової фірми у Львові?

Ціна клінінг-сервісу порівняно невисока, крім того, такі послуги повністю окупаються відразу після їх надання. Працювати в чистому офісі приємно та безпечно для здоров'я, що відмінно позначиться на продуктивності співробітників та обсягах виплат за лікарняними. З цієї причини багато фірм укладають договір з клінінг-компаніями на регулярне поточне прибирання приміщень. Таким чином, вони отримують гарантовано чисті офіси або магазини, в яких приємно працювати, без пилу, що скупчився в кутах, плям на вікнах і ковроліні.

Зрозуміло, деякі послуги, наприклад висотний клінінг, здаються дорогими. Але вони вимагають залучення фахівців зі спеціальною підготовкою, у даному випадку, альпіністів. Навряд чи прибиральниця висотної офісної будівлі зможе забезпечити чистоту вікон на всіх поверхах. Те саме можна сказати і про очищення вивісок, зовнішніх рекламних блоків або повноцінне генеральне прибирання: у них не виникає регулярної необхідності. Калькуляція ціни професійного прибирання приміщень клінінговою компанією здійснюється за площею, тому раз на сезон вичистити квартиру до блиску може дозволити собі кожен. Частіше, в принципі, вона і не потрібна, адже у акуратних господарів за 2-3 місяці просто не накопичиться така кількість пилу та бруду, з яким вони не зможуть впоратися самі.

Досить складно підібрати справді гарну клінінгову агенцію. Найкращими критеріями, в даному випадку, є «арсенал» технічних пристроїв та миючих засобів, а також підготовка працівників, які зобов'язані ними досконало володіти. Клінінгова компанія «Артал Плюс», що працює в багатьох містах України, в тому числі, і у Львові, має кваліфікований досвідчений персонал, високотехнологічне обладнання та сучасні професійні миючі засоби. Це дозволяє домагатися блискучої чистоти навіть у найскладніших випадках у мінімальні терміни.

Зробити житлове чи виробниче приміщення чистим без витрат власних сил та часу, зможе «Артал» - клінінгова компанія. Львів – одне з міст України, клієнти якого мають можливість скористатися нашими послугами. Ми співпрацюємо як із фізичними, так і з юридичними особами. Клінінг у Львові має на увазі еко – прибирання житлових приміщень (будинок, котедж, квартира), виробничих, офісних приміщень. Послуги також включають:

 1. Щоденне.
 2. Генеральне.
 3. Миття вікон, скляних вітрин, фасадів будівель.
 4. Після проведення будівельних робіт, ремонту.
 5. Збирання, вивезення сміття.
 6. Виїзну хімчистку (очищення килимових покриттів, автосалонів, меблевої оббивки, жалюзі).
 7. Поліровку дерев'яних, кам'яних поверхонь.

Всі роботи виконуються в суворо обумовлені терміни, у зручний для клієнтів час. Прибирання здійснюється командою кваліфікованих працівників. Під час проведення робіт використовують екологічно чисті, безпечні для здоров'я засоби, професійне клінінгове обладнання.

Наша компанія пропонує оптимальні ціни на клінінгові послуги у Львові, якість яких гарантується. Усі роботи виконуються під ключ, незалежно від рівня їх складності.

 

Замовити прибирання у Львові

Клінінгова компанія «Артал» пропонує свої послуги у сфері прибирання різних приміщень. Наша мета – навести ідеальний порядок навіть у важкодоступних місцях. Ми гарантуємо високу якість усіх видів робіт, а також компетентний колектив, який відповідально ставиться до своєї місії.

або

Клінінгові та транспортні послуги, а також послуги домашнього майстра.

Зателефонуйте нам: