Миття вітрин, вікон, фасадів

Там де ми – завжди чисто!

 

Мийка вітрин, вікон, фасадів від компанії «АРТАЛ»

Миття вітрин, вікон та фасадів – сфера діяльності нашої клінінгової компанії «Артал». Завдяки нашим послугам вдається досягти ідеальної чистоти приміщення та фасаду в цілому: будівля буквально сяятиме від чистоти. Багатий досвід роботи дозволяє нам упоратися із забрудненнями будь-якого характеру.

Миття цегляного фасаду
Миття фасаду будівлі

Наша компанія «Артал» працює у сфері клінінгу вже досить довгий час: це дозволило нам виробити власні способи боротьби із забрудненнями на фасаді. Ми робимо все можливе для того, щоб зовнішній вигляд приміщень залишався таким же презентабельним.

Зовнішнє миття вікон

Мити вікна зсередини недостатньо, адже всі забруднення найчастіше залишаються саме зовні. На зовнішню поверхню осідає пил та бруд, залишаються сліди від дощу та снігу. Самостійно впоратися із брудом практично неможливо: у кути високих вікон дістатися практично неможливо. Наша компанія допоможе Вам у такій непростій справі.

Миття фасадів

Миття фасадів дозволяє очищати зовнішні стіни від забруднень, що в'їлися. Для цього наші спеціалісти використовують спеціальні пристрої, які швидко виводять плями різного характеру. Якщо Ви помітили, що фасад виглядає негаразд естетично, неодмінно звертайтеся до нас.

Професійне миття вітрин
Сяюча вітрина

Мийка із залученням альпіністів

Вимити поверхні, що знаходяться на великій висоті, без професійного підходу практично неможливо. Не варто ризикувати своїм життям у гонитві за економією: промислові альпіністи зможуть вимити вікна навіть на останніх поверхах. У кімнати знову почне проникати багато денного світла.

Миття вітрин

Щоб торгова точка приносила стабільно більшу прибутку, варто не забувати про чистоту вітрин. Вони – обличчя магазину: через них покупці знайомляться з хітовими товарами. Якщо Вам не хотілося б витрачати свій час на їхню мийку, варто звернутися до нашої компанії. Фахівці зможуть швидко привести їх у порядок.

Якісне миття вікон
Швидка мийка вікон від клінінгової компанії

Робота компетентних співробітників

Ми входимо до топ найкращих клінінгових компаній Києва і з гордістю носимо це звання. Щоб наші клієнти залишалися задоволеними послугами, ми завжди відточуємо навички.

 1. Використовуємо тільки кращі засоби для чищення.
 2. Добре справляємося із завданнями будь-якої складності.
 3. Виконуємо завдання ріно у поставлені терміни.
 4. Шукаємо індивідуальний підхід до кожного замовника.

Надати будівлі привабливий зовнішній вигляд, зробити його чистим не лише зсередини, а й зовні, дозволяє миття вікон. Київ, Київська область, а також клієнти з інших міст України мають можливість скористатися цією послугою. Миття вікон покращить не лише зовнішній вигляд скління, а й дозволить створити максимально комфортні умови праці, проживання. Завдяки тому, що шибки будуть очищені від забруднень, в приміщення буде проникати більша кількість природного освітлення.

Однією з найкращих на сьогоднішній день вважається клінінгова компанія «Артал». У цій сфері ми знаходимося не один рік, і за цей період часу вибороли лідируючі позиції серед конкурентів. Наша компанія зарекомендувала себе надійним партнером. Ми успішно співпрацюємо як з фізичними, так і юридичними особами. У клінінгові послуги від нашої компанії входить не тільки миття вікон, а й клінінг вітрин та фасадів будівель. До переваг співпраці з нами належать:

 1. Оптимальні ціни на всі види прибирання, чищення вікон, вітрин, фасадів.
 2. Використання високоефективних миючих/чистячих засобів.
 3. Використання передових технологій, сучасного клінінгового обладнання від відомих світових виробників.
 4. Гарантія якості робіт, що проводяться.

Для того, щоб помити вікна сьогодні не потрібно витрачати власні сили та час. Це зробить команда досвідчених кваліфікованих фахівців, які працюють у штаті компанії «Артал». Ми очистимо скло від забруднень навіть у найбільш важкодоступних місцях. 

Мийка вікон

Однією зі складних, трудомістких процедур є зовнішнє миття скління фасаду. Особливо якщо скління займає досить велику площу. До цієї послуги входить також миття балконів, лоджій. Комплекс заходів складається з:

 • видалення пилу з поверхні вікон;
 • видалення забруднень із віконних рам, водовідвідних каналів;
 • усунення слідів від дощу, снігу, розводів;
 • обробки ущільнювачів;
 • миття підвіконь, карнизів.

Для робіт на значній висоті залучаються промислові альпіністи.

Миття вітрин

Чистота торгової точки – один із факторів, що приваблює величезну кількість покупців. Це, у свою чергу, призводить до збільшення продажів, підвищення прибутку. Чистими у магазині повинні бути як підлоги, вікна, а й торгові вітрини. Вони є візитною карткою будь-якої торгової точки, дозволяють покупцям знайомитися з асортиментом товарів.

Для того, щоб не відволікати продавців від робочого процесу, обслуговування покупців, миття скляних вітрин виконають фахівці нашої клінінгової служби «Артал». Це дозволить не тільки швидко, але й якісно позбутися забруднень. Крім цього, залучення фахівців дозволяє значно знизити витрати. Власнику магазину не потрібно наймати в штат прибиральницю, купувати обладнання, техінвентар, миючі засоби. Наша компанія надає послуги разового миття вітрин або на регулярній основі.

Миття фасадів

Надати естетичний вигляд будь-якій будівлі дозволяє така послуга як миття фасаду. При проведенні даної процедури зовнішні стіни очищаються від забруднень, що в'їлися. Але виконати це власними силами неможливо. Щоб миття фасаду було якісним, фахівці нашої компанії використовують спеціальне обладнання, а також спеціальні засоби. З їхньою допомогою ефективно видаляються різні плями.

Замовити мийку вікон, вітрин, фасадів можна як у Києві, так і в Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові, інших населених пунктах. Професійне миття виконується під ключ, незалежно від ступеня складності робіт. Під час робіт використовують екологічно чисті, безпечні для здоров'я засоби.

Переваги роботи з нами
Ми – команда професіоналів
100% Якість
Професійне обладнання
Еко-хімія
Економія Вашого часу
Ви гарантовано залишитеся задоволені
Наші клієнти
YVES ROCHER
schonherr
Solomiya
Газпром нефть
Старгород
Watsons
BOSCO
New Look
БГ Банк
it is flowers cafe
Stradivarius
LASSELSBERGER
ZARA
TALLY WAIJL
oysho
Просто Фінанс
PANALPINA
2 GIS
Замовити мийку вікон, вітрин, фасадів

Клінінгова компанія «Артал» пропонує свої послуги у сфері прибирання різних приміщень. Наша мета – навести ідеальний порядок навіть у важкодоступних місцях. Ми гарантуємо високу якість усіх видів робіт, а також компетентний колектив, який відповідально ставиться до своєї місії.

або

Клінінгові та транспортні послуги, а також послуги домашнього майстра.

Зателефонуйте нам: