Про компанію

Довірте брудну роботу нам!
 

Якість — гарантований результат наших робіт!

Клінінгова компанія «АРТАЛ»

Клінінгова компанія «Артал» — лідер за якістю послуг професійного прибирання. Ми пропонуємо кращі передові технології з прибирання Вашого будинку, офісу, торгового центру, виробничого та промислового підприємства.

 • Ми пропонуємо широкий спектр послуг
 • Генеральне прибирання
 • Підтримуюче прибирання
 • Часткове прибирання
 • Прибирання квартир
 • Прибирання будинків
 • Прибирання офісів, магазинів
 • Мийка вікон
 • Хімчистка м'яких меблів та матраців
 • Інші види прибирань

Відеопрезентація

 

Там де ми - завжди чисто!

Клінінгова компанія «Артал» пропонує свої послуги у сфері прибирання різних приміщень. Наша мета – навести ідеальний порядок навіть у важкодоступних місцях. Ми гарантуємо високу якість усіх видів робіт, а також компетентний колектив, який відповідально ставиться до своєї місії.

Наші послуги: основні пропозиції

Послуги клінінгу – основна сфера діяльності нашої компанії. Ми пропонуємо широкий спектр клінінгової діяльності для наших клієнтів.

Прибирання квартири – послуга, якою часто користуються багато наших клієнтів. Доступний щоденний, генеральний клінінг, а також регулярний, після ремонту або разовий. Ми намагаємося знайти індивідуальний підхід до кожного приміщення, тому мешканці виявляються задоволеними результатами.

Прибирання будинку проводиться нашою бригадою на щоденній основі, разовій, регулярній або тільки після ремонту. Клієнти самостійно обирають оптимальну програму для своїх потреб, а ми намагаємось наводити лад у всіх кімнатах. Результат – ідеальна чистота та жодних зусиль з Вашого боку.

Прибирання офісу в Києві дозволяє підтримувати робочий простір у чистоті та порядку. Регулярні дії нашого колективу спрямовані на те, щоб співробітникам було приємно знаходитися в ідеально чистому приміщенні. Вікна, жалюзі, підлога, меблі – ми приділяємо увагу кожній деталі інтер'єру.

Професійне прибирання торгових точок – важлива вимога не лише для комфорту відвідувачів та працівників. Такий простий спосіб дозволить створити хороший імідж магазину загалом, залучатиме нових клієнтів. Ми гарантуємо чистоту та акуратність на регулярній основі.

Хімчистка. Ковролін, килими, килимові покриття та меблі в будинку потребують періодичного ретельного очищення. Це дозволяє не просто вивести старі плями, що в'їлися, але також і знищити всіх мікробів і бактерій. Ми використовуємо дбайливі та ефективні склади, які добре справляються з будь-якими забрудненнями.

Мийка вітрин, вікон та фасадів. Вітрини, вікна та фасади – обличчя будь-якої будівлі. Саме тому їх завжди потрібно утримувати в чистоті: їхній дзеркальний блиск красномовно розповість про те, що приміщення належить акуратним людям. Робота на висоті є досить небезпечною, але наші спеціально навчені співробітники справляються і з такими завданнями.

Клінінгова компанія у Києві «Артал» допоможе досягти чистоти навіть у найбільших кімнатах.

Порядок у деталях.

Наші клінінгові послуги високо цінуються в Києві – у нас є постійна клієнтська база, а також нові замовники, які тільки знайомляться з усіма перевагами співпраці з нами.

Ми гарантуємо:

 • чистоту, якої гідний кожен будинок;
 • чесність: наші співробітники завжди стараються на славу;
 • невисока вартість послуг: регулярне прибирання тепер стане ще доступнішим.

Звертайтесь до нас, ми завжди раді допомогти!

Переваги роботи з нами
Ми – команда професіоналів
100% Якість
Професійне обладнання
Еко-хімія
Економія Вашого часу
Ви гарантовано залишитеся задоволені
Наші послуги
ПРИБИРАННЯ БУДИНКІВ

Прибирання будинку проводиться нашою бригадою на щоденній основі, разовій, регулярній або після ремонту. Результат – ідеальна чистота та жодних зусиль з Вашого боку.

Прибирання офісів та офісних приміщень

Генеральне прибирання офісу, прибирання офісу на постійній основі, ряд комплексних робіт з клінінгу, необхідних для підтримки чистоти протягом усього робочого дня у вашому офісі.

Прибирання магазинів та торгових центрів

Чистота в магазині є одним із перших визначальних факторів для формування у Вашого покупця сприятливого образу, з яким асоціюється Ваш бренд

Послуги хімчистки вдома

Чищення ковроліну, килимів та килимових покриттів у квартирах, приватних будинках та офісах – будь-який вид хімчистки від компанії «Артал». Ми використовуємо дбайливі та ефективні склади, які добре справляються з будь-якими забрудненнями.

Миття вітрин, вікон, фасадів

Миття вікон, склопакетів, фасадів, вітрин, робота на висоті та з великими площами, з використанням спеціалізованих миючих засобів, призначених для роботи зі скляними поверхнями, спеціалізоване обладнання та інвентар.

Наші клієнти
YVES ROCHER
schonherr
Solomiya
Газпром нефть
Старгород
Watsons
BOSCO
New Look
БГ Банк
it is flowers cafe
Stradivarius
LASSELSBERGER
ZARA
TALLY WAIJL
oysho
Просто Фінанс
PANALPINA
2 GIS
Замовити прибирання

Клінінгова компанія «Артал» пропонує свої послуги у сфері прибирання різних приміщень. Наша мета – навести ідеальний порядок навіть у важкодоступних місцях. Ми гарантуємо високу якість усіх видів робіт, а також компетентний колектив, який відповідально ставиться до своєї місії.

або

Клінінгові та транспортні послуги, а також послуги домашнього майстра.

Зателефонуйте нам: