Клінінгові послуги в Одесі

Залишіть Ваше повідомлення

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.


Відправити заявку

  - обов’язкові поля
Просмотреть увеличенную карту

Клінінгова компанія
Артал Плюс
в Одесі

65000, вул. Троїцька, 33а,

Одеса,

Україна

Email:

Телефони:(050) 44-333-11(044) 227-02-95

 

На сьогоднішній день послуги клінінгових компаній мають велику популярність у багатьох великих містах України, в тому числі, і в Одесі. Докладніше...

Попит на послуги з прибирання різних приміщень (квартир, приватних будинків, офісів), які надає наша клінінгова компанія в Одесі за доступними цінами, обумовлений тим, що тільки співробітникам клінінгової агенції або фірми під силу провести професійне прибирання швидко та якісно. Це пов'язано з тим, що у розпорядженні майстрів є все необхідне — різноманітні хімічні миючі засоби, а також спеціальне обладнання, наприклад, для висотного клінінгу.

Сучасні клінінгові компанії в Одесі, в тому числі, наша компанія «Артал Плюс», пропонують своїм клієнтам широкий спектр послуг з прибирання різних приміщень, у тому числі, службових і виробничих, при цьому їх площа зовсім не має значення і впливає тільки на кінцеву вартість послуг, але не на якість прибирання. В цілому ж, все, що б не було потрібно клієнту, починаючи від видалення пилу і закінчуючи поліруванням природного каменю, виконується на найвищому рівні. При цьому багато постійних клієнтів, які неодноразово укладали договір на клінінг, зазначали, що користуючись клінінг-сервісом, можна суттєво економити, порівняно з утриманням власного штату прибиральників.

Грамотний вибір клінінгової компанії

Перед тим, як замовити професійне щоденне, генеральне та післябудівельне прибирання квартири чи будинку, або ж поточне прибирання офісних, складських та технічних приміщень в Одесі, необхідно правильно вибрати найбільш відповідну клінінгову компанію.

Насамперед слід орієнтуватися на надійність обраної фірми, що має бути підтверджено реальними відгуками її клієнтів, а також досвідом роботи на ринку клінінгових послуг.

Не менш важливим критерієм є рівень цін. Не варто віддавати перевагу компанії, яка пропонує зовсім мінімальні ціни, оскільки це може свідчити про низьку якість послуг. Однак не варто вибирати і фірму з найвищими розцінками, оскільки оптимальним є середній рівень вартості. В цілому ж, якщо ви вирішите самостійно здійснити калькуляцію прибирання приміщень, то пам'ятайте, що кінцева вартість буде лише приблизною, оскільки точну суму може озвучити лише співробітник обраної компанії після професійної оцінки майбутнього фронту робіт. А якщо фірма називає кінцеву вартість заздалегідь, не рекомендується з нею співпрацювати, оскільки за фактом, вже після проведення робіт та пред'явлення чек-листа прибирання приміщень, ціна може виявитися суттєво вищою за заявлену.

Переваги нашої клінінгової компанії «Артал Плюс»

Наша клінінгова компанія, що надає послуги з прибирання в Одесі, є відмінно організованою та професійною структурою, якою під силу оперативно вирішити завдання будь-якої складності, а при необхідності — провести й експрес-клінінг.

Наша мобільна клінінг-бригада проводить оперативне прибирання квартир, будинків, котеджів, офісів та інших приміщень на найвищому рівні. Ми гарантуємо професійний підхід до прибирання, вигідні ціни, а також порядність та відповідальність усіх наших співробітників.

До переліку основних клінінгових послуг, які ми надаємо в Одесі, входять:

 • щоденне прибирання приміщень;
 • прибирання приміщень після ремонту;
 • генеральне (капітальне) прибирання;
 • екологічне прибирання (преміум-клінінг);
 • хімчистка меблів, килимів та інших покриттів для підлоги;
 • миття вікон та вітрин;
 • прибирання санвузлів;
 • вивіз сміття, прибирання прилеглих територій та інші супутні послуги.

Так як ми дбаємо про зручність своїх клієнтів, ви можете замовити у нас послуги прибирання в найбільш зручний для вас день тижня та час доби. Ми маємо солідний досвід у сфері надання клінінгових послуг, використовуємо у своїй роботі лише якісні та перевірені хімічні засоби та інноваційне обладнання, а також є прихильниками лояльної цінової політики. А наші співробітники — це кваліфіковані спеціалісти, справжні професіонали своєї справи. Тому, звернувшись за допомогою до нас, ви можете бути повністю впевнені у відмінному результаті.

Сьогодні величезною популярністю серед українців користується така послуга, як клінінг. Одеса одне з великих міст країни також не є винятком. Нині існує дуже багато спеціалізованих фірм, які надають свої послуги у цій сфері. «Артал» – клінінгова компанія в Одесі, де працюють кваліфіковані фахівці. Ми співпрацюємо з фізичними та юридичними особами, надаємо широкий спектр послуг. Суворо в обумовлені терміни, якісно, ​​наші співробітники приберуть квартиру (одно-, дво-, трикімнатну), приватний будинок, заміський котедж, офіс, магазин, виробничі приміщення. До наших переваг відносяться:

 • прийнятні ціни на всі види збирання;
 • використання екологічно чистих, безпечних для здоров'я миючих засобів;
 • застосування передових технологій; сучасного професійного клінінгового обладнання;
 • якісне виконання робіт.

Прибирання приміщень із залученням фахівців дозволяє не тільки зробити їх чистими. Це забезпечує економію власних сил та часу. Для компаній і підприємств залучення клінінгової фірми це також можливість знизити витрати. Користуючись послугами нашої компанії немає необхідності наймати в штат прибиральницю, купувати інвентар, засоби, обладнання.

Послуги

Наша клінінгова служба зарекомендувала себе як надійний партнер. З відгуками клієнтів можна ознайомитись на сайті. Наші клінінгові послуги складаються з:

 • еко – прибирання;
 • щоденного прибирання;
 • генерального прибирання;
 • прибирання після проведення будівельних та ремонтних робіт.

Окрім основних клінінгових послуг, наша компанія надає низку додаткових. До них відносяться збирання, вивезення сміття, полірування дерев'яних, кам'яних поверхонь, комплексне прибирання.

Також одним з основних напрямків діяльності компанії «Артал», є хімічне чищення. Воно виконується із застосуванням спеціального обладнання, щадних миючих, чистячих засобів, котрі не руйнують, не пошкоджують структуру матеріалів, що очищаються.

Клієнти Одеси можуть замовити у нас разовий клінінг чи підписати договір про співпрацю на надання регулярних послуг. Також ми оперативно та якісно виконаємо хімчистку автомобільного салону, меблевої оббивки (тканинної, шкіряної), килимових покриттів, віконних жалюзі. Професійне прибирання, миття вікон, вітрин, фасадів виконується під ключ, незалежно від ступеня складності робіт.

 

Замовити прибирання в Одесі

Клінінгова компанія «Артал» пропонує свої послуги у сфері прибирання різних приміщень. Наша мета – навести ідеальний порядок навіть у важкодоступних місцях. Ми гарантуємо високу якість усіх видів робіт, а також компетентний колектив, який відповідально ставиться до своєї місії.

або

Клінінгові та транспортні послуги, а також послуги домашнього майстра.

Зателефонуйте нам: