Прибирання квартир

Там де ми - завжди чисто!

 

Прибирання квартир від компанії "АРТАЛ"

Прибирання квартир – це обов'язковий етап для кожного мешканця, тому що підтримувати чистоту в кімнатах необхідно і для того, щоб залишатися здоровим та повним енергії. Охайність – це не тільки естетична складова, це ще й можливість позбавитися шкідливих комах, мікробів та інших мікроорганізмів.

Прибирання квартири
Чищення кухонних приладів

Основні види прибирання квартири

Навести чистоту в квартирі часом непросто: для цього не завжди вистачає підручних засобів, виникає потреба звертатися до професіоналів. Наша компанія «Артал» з радістю надасть свою допомогу у процесі наведення порядку. Ми пропонуємо кілька важливих послуг.

Еко-прибирання квартири

Найновіше еко-прибирання квартири дозволяє знищити всі шкідливі мікроорганізми, а також добитися неймовірної на перший погляд чистоти. Суть процесу полягає у впливі пари, нагрітої до 120 градусів. Така температура дозволяє досягти ідеальної чистоти: зникнуть забруднення, пліснява і грибок, видаляється кіптява і гар, дезінфікується санвузол, обробляються навіть важкодоступні ділянки.

Еко-чистка квартир
Екологічне прибирання квартири

Генеральне прибирання квартири

Якщо є необхідність прибирати кожен день, можна замовити регулярні послуги у «Артал»: наші співробітники наводитимуть порядок щодня. З нами Ви точно помітите різницю!

Після капітального ремонту та будівельних робіт у приміщеннях стає важко перебувати: сміття так багато, що впоратися з ним видається непосильним завданням. Якщо витрачати свій дорогоцінний час на це не хочеться, можна звернутися до нашої компанії: наші бригади впораються із завданням у стислі терміни.

Щоденне прибирання квартири

Генеральне прибирання квартири – процедура, яку варто проводити хоча б один раз на квартал (чим частіше – тим краще). Це хороша можливість не просто позбутися мотлоху, але ще й ретельно обробити навіть важкодоступні місця. Після такої послуги Ваша квартира буквально засяє!

Післябудівельне прибирання квартир

Еко-чистка квартир
Екологічне прибирання квартири

Професійне прибирання дозволить перетворити квартиру та усунути всі шкідливі бактерії. Наші співробітники гарантують:

 • чесну роботу за розумну оплату;
 • завжди відповідальне ставлення до свого завдання;
 • пунктуальність та дотримання всіх термінів;
 • використання найкращих миючих засобів, безпечних для здоров'я.
Багато сил та часу забирає прибирання квартир. Київ, а також клієнти з інших міст України мають можливість скористатися послугами спеціалізованої служби. Прибирання дозволяє позбутися не тільки пилу, забруднень, а також несприятливого середовища, в якому розвиваються шкідливі для здоров'я мікроорганізми.

Однією з найкращих на сьогодні є клінінгова компанія «Артал». За часи свого існування ми зарекомендували себе як надійні партнери. Нашими послугами сьогодні користується величезна кількість клієнтів як фізичних, так і юридичних осіб.

Професійне прибирання квартир дозволяє позбавитися навіть найбільш стійких побутових забруднень, які не можна видалити власними силами з використанням звичайних засобів для чищення. Клінінг приватних квартир передбачає використання:

 • спеціальної хімії;
 • передових технологій;
 • сучасне професійне обладнання.

Усі роботи виконуються досвідченими фахівцями, які мають відповідну кваліфікацію. Завдяки цьому прибирання буде якісним, а також оперативним. Під час прибирання використовуються екологічно чисті, безпечні для здоров'я засоби. Однією з переваг співпраці з нами є надання низьких цін на всі види клінінгових робіт.

Який вид прибирання ми виконуємо

Виходячи з особистих уподобань, клієнти мають можливість скористатися різними послугами прибирання. Вони включають:

 1. Еко – прибирання. Цей вид робіт орієнтований на знищення шкідливих мікроорганізмів. Виконується за допомогою пари, температура якої становить 120 градусів за Цельсієм. Під впливом такого температурного режиму вдається позбутися не тільки від забруднень, а й від грибка, плісняви, кіптяви, гару. Еко – прибирання передбачає проведення дезінфекційних заходів у санвузлі, з обробкою найбільш важкодоступних ділянок.
 2. Щоденне прибирання. Для шанувальників ідеальної чистоти, що віддають перевагу регулярному видаленню пилу, забруднень, наша клінінгова служба пропонує даний вид послуг.
 3. Генеральне прибирання. Чим частіше проводиться ця процедура, тим краще. Генеральне прибирання рекомендується виконувати не рідше одного разу на місяць. Даний вид робіт складається з низки заходів:
 • видалення пилу, забруднень зі стін, стелі, підлог;
 • миття труб опалення, батарей;
 • очищення від пилу предметів інтер'єру, дверей, меблевої оббивки;
 • сухого, вологого оброблення люстр, світильників, інших освітлювальних приладів, поверхонь побутової, оргтехніки;
 • миття дзеркал;
 • сухого чищення килимових покриттів;
 • миття туалету, душової, ванної кімнати;
 • вологого прибирання підлоги з різним твердим покриттям.

Також наша клінінгова фірма «Артал» здійснить прибирання квартир після проведення будівельних, ремонтних робіт. Спеціальна бригада в обумовлені терміни прибере приміщення, позбавляючи власників зайвого клопоту. Замовити прибирання квартири різного типу найвигідніше буде в нашій компанії, ніж наймати приватних виконавців за гроші. 

Хімчистка

Крім прибирання, компанія «Артал» спеціалізується на проведенні хімчистки. Це дозволяє позбавитися від застарілих плям на віконних жалюзі, ковроліні, килимових покриттях, меблевій оббивці, інших поверхнях.

Ми пропонуємо сервіс прибирання одно-, дво-, трикімнатних, а також елітних квартир в Одесі, Харкові, Дніпрі, Вінниці, Львові, інших містах України. Для отримання більш детальної інформації, замовлення клінінгових послуг слід заповнити форму зворотного зв'язку, або зателефонувати менеджерам компанії за вказаними номерами телефонів. Наші співробітники оперативно виконають роботи під ключ незалежно від ступеня їх складності.

Переваги роботи з нами
Ми – команда професіоналів
100% Якість
Професійне обладнання
Еко-хімія
Економія Вашого часу
Ви гарантовано залишитеся задоволені
Наші клієнти
YVES ROCHER
schonherr
Solomiya
Газпром нефть
Старгород
Watsons
BOSCO
New Look
БГ Банк
it is flowers cafe
Stradivarius
LASSELSBERGER
ZARA
TALLY WAIJL
oysho
Просто Фінанс
PANALPINA
2 GIS
Замовити прибирання квартири

Клінінгова компанія «Артал» пропонує свої послуги у сфері прибирання різних приміщень. Наша мета – навести ідеальний порядок навіть у важкодоступних місцях. Ми гарантуємо високу якість усіх видів робіт, а також компетентний колектив, який відповідально ставиться до своєї місії.

або

Клінінгові та транспортні послуги, а також послуги домашнього майстра.

Зателефонуйте нам: