Прибирання магазинів та торгових центрів

Там де ми – завжди чисто!

 

Прибирання магазинів та торгівельних майданчиків

Професійне прибирання магазинів – це одна з основних сфер діяльності нашої компанії «Артал». Наші співробітники використовують усі доступні методи для того, щоб торгівельний майданчик виглядав акуратно та презентабельно. Турбота про чистоту приміщень створить не тільки комфортні умови праці, а й відмінний імідж точки.

Щоденне прибирання магазину
Професійне прибирання магазину

Прибирання магазину: основні послуги

Перекладати прибирання на плечі продавців не варто: у них багато своїх основних обов'язків, які вимагають багато зусиль та уваги з їхнього боку. Тому для наведення порядку в торгівельній точці варто найняти спеціальну бригаду професіоналів: вони за лічені хвилини зроблять будь-яку кімнату чистою.

Еко-прибирання магазину

Будь-який торговий майданчик потребує ретельного очищення від плісняви, грибків, шкідливих мікроорганізмів, а також і періодичної дезінфекції. Насамперед це стосується продуктових магазинів, до яких пред'являються серйозні вимоги з боку санітарно-епідемічної станції.

Миття підлоги у магазині

Генеральне прибирання магазину

Генеральне прибирання магазину дозволяє прибрати все сміття, що залежалося, яке вже давно потребує утилізації. Наша компанія дозволяє швидко та ефективно позбутися всього зайвого та навести ідеальний порядок як у торгових залах, так і у службових приміщеннях.

Післябудівельне прибирання приміщень

Ремонт і будівельні роботи в приміщеннях перетворюють його на справжнісінький хаос: щоб усунути заворушення, доведеться витратити досить багато свого вільного часу. Щоб цього уникнути, варто звернутися до нашої клінінгової компанії: ми наведемо ідеальний порядок замість Вас.

Щоденне прибирання магазину

            Клінінг магазинів                                  Прибирання у торгових центрах

Торгова точка потребує регулярного прибирання: потрібно обов'язково щодня мити підлогу після відвідувачів, а також очищати обладнання від забруднень і стежити за порядком у зоні вікон та дверей. Наші бригади допоможуть дотримуватися ідеального порядку в магазинах будь-якого типу та будь-якої величини.

З нами у магазині завжди буде чисто!

Наша компанія «Артал» дбає про свою репутацію: саме тому ми намагаємося виконувати всі побажання наших клієнтів. Наші співробітники – справжні професіонали своєї справи:

  • вони відповідально ставляться до своєї сфери діяльності;
  • відрізняються вражаючим працьовитістю та чесністю;
  • справляються зі своїм завданням у строго вказані терміни.

Торгівельні точки щодня відвідує величезна кількість покупців. Виходячи з цього, обов'язковою процедурою є регулярне прибирання магазину. Щоб позбутися зайвого клопоту, витрат часу та сил на приведення приміщення в порядок, рекомендується скористатися послугами спеціалізованих фірм. Клінінг магазину дозволить не лише швидко позбутися пилу, забруднень, а й створить максимально комфортні умови праці, підвищить імідж торгової точки. Це, у свою чергу, приверне більше клієнтів, підвищить прибуток.

Надійним партнером зарекомендувала себе клінінгова компанія «Артал». За час перебування на ринку нашими послугами скористалася величезна кількість клієнтів, відгуки яких розміщені на сайті. Професійний клінінг магазинів є одним із основних напрямків нашої діяльності. Співпраця з «Артал» буде вигідною завдяки:

  • доступній вартості всіх видів клінінгу;
  • широкому спектру послуг;
  • використанню екологічно чистих, безпечних для здоров'я чистячих/миючих засобів;
  • застосуванню професійного клінінгового обладнання від європейських виробників, передових технологій.

Усі роботи виконуються досвідченими кваліфікованими спеціалістами, що дозволяє не відволікати продавців, тим самим підвищуючи рівень обслуговування. Крім цього, клінінг із залученням фахівців дозволить ефективно позбутися стійких забруднень навіть у найбільш важкодоступних місцях.

Види послуг

Залучення клінінгової компанії позбавляє власників торгових точок у необхідності оформлення до штату прибиральниці. Це суттєво знижує витрати, адже щомісяця не потрібно виплачувати заробітну плату, тарифну відпустку, лікарняну. Також не потрібно придбання спеціального обладнання, техінвентарю, засобів для чищення. Послуги, що надаються нашою компанією, передбачають виконання:

  1. Еко-прибирання. Використовується спеціальний парогенератор. Він нагріває пару до певної температури, за допомогою якої в приміщенні ефективно видаляються шкідливі мікроорганізми, грибок, пліснява. Також еко – прибирання передбачає дезинфекцію (особливо актуально для продуктових магазинів).
  2. Щоденне прибирання, під час якого здійснюється миття підлоги, очищення обладнання, видалення пилу з поверхні вітрин, столів, вікон, інших.
  3. Генерального прибирання. Даний вид клінінгу має на увазі більш ретельне очищення не тільки робочої зони, а й службових приміщень. Його рекомендується виконувати не рідше одного разу на місяць.

Крім підтримуючого генерального прибирання, команда досвідчених фахівців виконає прибирання після проведення будівельних, ремонтних робіт. Під час проведення здійснюється видалення сміття, пилу, інших забруднень. Замовити прибирання магазинів можна у Києві, а також у Дніпрі, Харкові, Одесі, Вінниці, інших містах України. З повним переліком робіт, цінами можна ознайомитися на сайті компанії.

Переваги роботи з нами
Ми – команда професіоналів
100% Якість
Професійне обладнання
Еко-хімія
Економія Вашого часу
Ви гарантовано залишитеся задоволені
Наші клієнти
YVES ROCHER
schonherr
Solomiya
Газпром нефть
Старгород
Watsons
BOSCO
New Look
БГ Банк
it is flowers cafe
Stradivarius
LASSELSBERGER
ZARA
TALLY WAIJL
oysho
Просто Фінанс
PANALPINA
2 GIS
Замовити прибирання ТРЦ або магазину

Клінінгова компанія «Артал» пропонує свої послуги у сфері прибирання різних приміщень. Наша мета – навести ідеальний порядок навіть у важкодоступних місцях. Ми гарантуємо високу якість усіх видів робіт, а також компетентний колектив, який відповідально ставиться до своєї місії.

або

Клінінгові та транспортні послуги, а також послуги домашнього майстра.

Зателефонуйте нам: