Прибирання офісів та офісних приміщень

Там де ми – завжди чисто!

 

Прибирання офісних приміщень від компанії «АРТАЛ»

Прибирання офісу – ще одна сфера діяльності компанії «Артал». Дана послуга користується стабільною популярністю: такий простий спосіб дозволяє утримувати робочий простір співробітників у ідеальному стані. Якщо немає бажання наймати прибиральницю, яка не зможе професійно впоратися із завданням, є сенс звернутися до нашої компанії.

Професійне прибирання офісних приміщень
Прибирання пилу під час генерального прибирання

Прибирання офісу: чистота для Ваших співробітників

Регулярне прибирання офісу дозволяє значно підвищити продуктивність роботи співробітників, адже у чистоті набагато приємніше займатися своїми обов'язками. Доглянуті меблі, чиста підлога, сяючі вікна – все це не лише мотивуватиме працівників, а й дозволить створити гарний імідж організації.

Наша клінінгова компанія пропонує наступний спектр послуг.

Еко-прибирання офісу

Еко-прибирання – одна з новітніх можливостей, що дозволяє досягти ідеальної чистоти в приміщеннях. В основі – інноваційний вплив нагрітою до 120 градусів парою. Як результат – ефективна боротьба з пліснявою та грибком, усунення важкодоступних плям, дезінфекція санвузлів.

Генеральне прибирання офісу

Хоча б один раз на квартал (а можна й частіше) варто влаштовувати генеральне прибирання. Це дозволить без проблем досягти важкодоступних місць, а також позбутися вже непотрібних речей. Всього кілька витрачених годин дозволяють досягти відмінного результату: на зміну захаращеному офісу приходить охайний.

Щоденне прибирання офісних приміщень
Прибирання пилу з меблів та техніки в офісах

Генеральне прибирання офісу
Генеральне прибирання в офісі

Клінінг – це те, чим наша фірма займається на професійному рівні. Ми намагаємося зробити так, щоб кожне приміщення сяяло чистотою. Для цього ми беремо із собою:

 • гарний настрій;
 • старанність;
 • найкращих співробітників, які завжди намагаються знайти індивідуальний підхід.

Звертайтесь до нас: ми зробимо все можливе для того, щоб Ваш офіс виглядав чудово.

Крім наведення чистоти в квартирах, приватних, заміських будинках, обов'язковим є також прибирання офісів. Київ та інші міста України мають можливість скористатися послугами кваліфікованих фахівців, які працюють у клінінговій компанії «Артал».

Насамперед, це забезпечить надання послуг високої якості. По-друге, прибирання офісів із залученням співробітників клінінгової служби дозволить скоротити витрати. Адже наймаючи до штату спеціальних співробітників, їм обов'язково потрібно буде виплачувати не лише заробітну плату, а й лікарняну, тарифну відпустку, а також купувати спеціальне обладнання, технічний інвентар, миючі/чистильні засоби.

Замовивши клінінгові послуги, Ви будете позбавлені додаткових витрат, але при цьому отримаєте ефективне, оперативне прибирання офісних приміщень з дотриманням усіх вимог. Співпраця з компанією «Артал» буде вигідною завдяки:

 1. Доступним цінам на всі види робіт.
 2. Широкому переліку послуг, що надаються.
 3. Використанню сучасних засобів.
 4. Застосуванню професійного обладнання, передових технологій, що дозволяє скоротити час на прибирання, підвищити його якість.

Для видалення забруднень використовуються високоякісні, екологічно чисті, безпечні для здоров'я, миючі засоби. Їх застосування в комплексі з кращим обладнанням дозволяє позбавитися навіть найбільш стійких забруднень в важкодоступних місцях. Регулярний клінінг дозволяє не лише позбутися забруднень, а й покращити умови праці, що призводить до підвищення продуктивності працівників. Також ідеально чисте офісне приміщення суттєво підвищує імідж компанії.

Яке прибирання можна замовити у нас

Клінінгова фірма «Артал» за період надання послуг зарекомендувала себе надійним партнером. Спектр наших послуг складається з:

 1. Еко-прибирання. Даний тип робіт дозволяє зробити будь-яке приміщення ідеально чистим за короткий проміжок часу. Роботи здійснюються за допомогою сучасного парогенератора. Установка нагріває пару до 120 градусів за Цельсієм. Під впливом такої температури ефективно видаляються різні забруднення, усувається грибок, пліснява, інші несприятливі середовища, у яких розвиваються шкідливі для здоров'я мікроорганізми. Крім цього, еко – прибирання передбачає дезінфекцію санвузлів.
 2. Щоденне прибирання. Офісні приміщення потребують регулярного очищення від пилу. У цьому допоможе така послуга, як щоденне прибирання. 
 3. Генерального прибирання. Воно має здійснюватися не рідше одного разу на місяць (за бажанням клієнтів може виконуватися частіше). Під час генерального прибирання відбувається видалення пилу, забруднень не тільки з поверхні офісних меблів, оргтехніки, а й дверей, вікон. Також генеральне прибирання передбачає очищення найбільш важкодоступних місць.
 4. Прибирання після будівельних робіт, ремонту. При проведенні прибирання даного виду здійснюється усунення сміття без залучення до процедури офісних працівників.

Крім підтримуючого щоденного прибирання, ми виконуємо комплексний клінінг. Він має на увазі охоплення всіх ділянок кабінетів – вікон, підлог, освітлювальних приладів, меблів та інших.

Замовити клінінгові послуги з прибирання офісних приміщень можна не тільки у Києві, але й у Харкові, Одесі, Дніпрі, Вінниці та інших містах України. Для цього необхідно заповнити форму зворотного зв'язку або зателефонувати до нашого менеджера за вказаним на сайті номером телефону. Професійне прибирання здійснюється під ключ незалежно від ступеня складності робіт.

Переваги роботи з нами
Ми – команда професіоналів
100% Якість
Професійне обладнання
Еко-хімія
Економія Вашого часу
Ви гарантовано залишитеся задоволені
Наші клієнти
YVES ROCHER
schonherr
Solomiya
Газпром нефть
Старгород
Watsons
BOSCO
New Look
БГ Банк
it is flowers cafe
Stradivarius
LASSELSBERGER
ZARA
TALLY WAIJL
oysho
Просто Фінанс
PANALPINA
2 GIS
Замовити прибирання офісу

Клінінгова компанія «Артал» пропонує свої послуги у сфері прибирання різних приміщень. Наша мета – навести ідеальний порядок навіть у важкодоступних місцях. Ми гарантуємо високу якість усіх видів робіт, а також компетентний колектив, який відповідально ставиться до своєї місії.

або

Клінінгові та транспортні послуги, а також послуги домашнього майстра.

Зателефонуйте нам: