Прибирання приміщень від клінінгової компанії «Артал»

Останнім часом послуги прибирання у Києві почали користуватися великим попитом. Це пов'язано з тим, що сучасні мешканці столиці все більше цінують свій час і не бажають витрачати його на миття підлоги, протирання меблів, вибивання килимових доріжок та чищення санвузлів. Крім того, ніхто не підійде до процесу прибирання так само професійно, як це зробить спеціалізована клінінгова компанія. Досвідчені фахівці, що володіють спеціальними навичками та ефективними засобами для чищення, за кілька годин приведуть житлове, офісне, промислове або торгове приміщення в повний порядок!

Професійне прибирання від “Артал Плюс” - зручно, швидко та ефективно!

Професійне прибирання в Києві від компанії “Артал Плюс” - це запорука бездоганної і безпечної для здоров'я чистоти. Ми пропонуємо широкий спектр клінінгових послуг, серед яких:

  • генеральне, регулярне або щоденне прибирання приміщень у Києві та інших містах України;
  • чистка прилеглих до будівель територій;
  • прибирання під'їздів багатоповерхових будівель;
  • послуги хімчистки;
  • післябудівельне прибирання приміщень та вивіз сміття;
  • внутрішнє та зовнішнє миття вікон (включаючи роботи на висоті) та багато іншого.

Щоденне прибирання приміщення – необхідний захід, яким не слід нехтувати. Якщо йдеться про будинок або квартиру, то особливо важливо підтримувати бездоганну чистоту сім'ям з дітьми та власникам домашніх тварин, що залишають клаптики вовни. Щодо офісних та комерційних приміщень, то постійна підтримка порядку є частиною іміджу організації.

Така клінінгова послуга як генеральне прибирання приміщень потрібна двічі-тричі на рік і є справжнім порятунком для власників великих будинків та котеджів, прибратися в яких самостійно досить проблематично. Довіряючи цю справу фахівцям, Ви позбавляєте себе необхідності зберігати необхідне обладнання та інвентар і економите місце в коморі. Особливо ускладнюється завдання професійних клінерів у разі необхідності усунення плям, що важко виводяться, з меблевої оббивки, килимів та інших покриттів. Однак комплексне прибирання приміщень Artal Plus нерідко включає такі послуги. За допомогою професійної хімчистки якісними засобами для чищення можна подарувати друге життя практично будь-якому виробу без ризику остаточно його зіпсувати.

Що стосується прибирання приміщень після ремонту, то воно пов'язане з цілим рядом складнощів: один тільки вивіз будівельного сміття чого вартий! Фірма Artal Plus готова взяти на себе весь клопіт і виконати всі неприємні процедури за Вас.

Переваги співпраці з “Артал Плюс”

Наші послуги мають попит по всій країні, а це говорить багато про що. Нашими головними перевагами, що виділяють нас серед багатьох клінінгових компаній, є:

  • Високий професіоналізм та відповідальне ставлення наших співробітників. Ми вважаємо, що задоволений клієнт – це головний показник якісно виконаної роботи, тому всі зусилля спрямовані на задоволення всіх його побажань.
  • Якісне обладнання та інвентар. Наші спеціалісти йдуть у ногу з часом і користуються лише сучасною технікою.
  • Екологічно безпечні засоби для чищення. Щоб чистота в приміщенні принесла його власнику та відвідувачам лише “плюси” і не додала зайвих хвороб, співробітники Artal Plus використовують лише екологічні та гіпоалергенні склади.
  • Ціна питання. Вартість прибирання приміщень у Києві та інших містах України визначається нами залежно від трудомісткості необхідних робіт, але при цьому завжди була і залишається доступною.

Якщо Вам потрібне домашнє або офісне генеральне прибирання в Києві або іншому населеному пункті, звертайтеся до “Артал Плюс”, і ми створимо у Вашій квартирі або корпоративному приміщенні атмосферу ідеальної чистоти та затишку!

Переваги роботи з нами
Ми – команда професіоналів
100% Якість
Професійне обладнання
Еко-хімія
Економія Вашого часу
Ви гарантовано залишитеся задоволені
Наші клієнти
YVES ROCHER
schonherr
Solomiya
Газпром нефть
Старгород
Watsons
BOSCO
New Look
БГ Банк
it is flowers cafe
Stradivarius
LASSELSBERGER
ZARA
TALLY WAIJL
oysho
Просто Фінанс
PANALPINA
2 GIS
Замовити прибирання

Клінінгова компанія «Артал» пропонує свої послуги у сфері прибирання різних приміщень. Наша мета – навести ідеальний порядок навіть у важкодоступних місцях. Ми гарантуємо високу якість усіх видів робіт, а також компетентний колектив, який відповідально ставиться до своєї місії.

або

Клінінгові та транспортні послуги, а також послуги домашнього майстра.

Зателефонуйте нам: