Послуги клінінгу

Наші послуги
ПРИБИРАННЯ БУДИНКІВ

Прибирання будинку проводиться нашою бригадою на щоденній основі, разовій, регулярній або після ремонту. Результат – ідеальна чистота та жодних зусиль з Вашого боку.

Прибирання офісів та офісних приміщень

Генеральне прибирання офісу, прибирання офісу на постійній основі, ряд комплексних робіт з клінінгу, необхідних для підтримки чистоти протягом усього робочого дня у вашому офісі.

Прибирання магазинів та торгових центрів

Чистота в магазині є одним із перших визначальних факторів для формування у Вашого покупця сприятливого образу, з яким асоціюється Ваш бренд

Послуги хімчистки вдома

Чищення ковроліну, килимів та килимових покриттів у квартирах, приватних будинках та офісах – будь-який вид хімчистки від компанії «Артал». Ми використовуємо дбайливі та ефективні склади, які добре справляються з будь-якими забрудненнями.

Миття вітрин, вікон, фасадів

Миття вікон, склопакетів, фасадів, вітрин, робота на висоті та з великими площами, з використанням спеціалізованих миючих засобів, призначених для роботи зі скляними поверхнями, спеціалізоване обладнання та інвентар.Наша клінінгова агенція надає різноманітний перелік послуг. Досвідченими співробітниками здійснюється професійне прибирання житлових, нежитлових приміщень. 

  1. Житлові приміщення (одно-, дво-, трикімнатна квартира, будинок, котедж, елітне житло). На вимогу клієнта може бути виконане генеральне, щоденне, щотижневе прибирання. Наші співробітники виконають прибирання житлових приміщень після ремонтних робіт, будівництва, пожежі. Також ми пропонуємо виконати прибирання з використанням дезінфікуючих засобів.
  2. Офіси. З клінінговою фірмою «Артал» Ваш офіс завжди буде ідеально чистим. Офісні приміщення піддаються генеральному, еко – прибиранню, щоденному, після будівельних, ремонтних робіт. Також співробітники компанії виконають комплексне прибирання, під час якого від пилу, бруду буде очищена не тільки підлога, а й вимиті столи, інші меблі, оргтехніка.
  3. Магазини. Враховуючи велику прохідність народу в магазинах, вони повинні прибиратися регулярно. Якісне прибирання дозволить не лише утримувати приміщення в чистоті, а й підвищить відвідуваність магазину, його імідж. Надання клінінгових послуг для торгових точок передбачає проведення щоденного, генерального, післябудівного, комплексного, еко – прибирання.

Організація клінінгу складається не лише з послуг із прибирання приміщень. Одним із основних напрямків діяльності нашої фірми є хімчистка різних об'єктів. Дана процедура дозволяє позбутися в'їлих, застарілих плям на жалюзі, ковроліні, килимах, меблевій оббивці, інших поверхнях.

Замовити прибирання

Клінінгова компанія «Артал» пропонує свої послуги у сфері прибирання різних приміщень. Наша мета – навести ідеальний порядок навіть у важкодоступних місцях. Ми гарантуємо високу якість усіх видів робіт, а також компетентний колектив, який відповідально ставиться до своєї місії.

або

Клінінгові та транспортні послуги, а також послуги домашнього майстра.

Зателефонуйте нам: