Прибирання підприємств

Там де ми – завжди чисто!

Прибирання на підприємствах

Чистота для підприємства безпосередньо впливає на якість виробленої продукції, і навіть на продуктивність персоналу. Щоб позбавитися витрат на утримання штату технічного персоналу, наша клінінгова компанія «Артал» пропонує таку послугу, як прибирання підприємств. Власники можуть замовити у нас такі види прибирань:

  • щоденне чи щотижневе прибирання підприємств;
  • генеральне прибирання на підприємстві;
  • комплексне прибирання.

Крім цього, наші співробітники виконають експрес прибирання однокімнатної, двокімнатної або трикімнатної та двоповерхової квартири після проведення будівельних, ремонтних робіт. Клінінг підприємств здійснюється досвідченими співробітниками із використанням безпечних для здоров'я миючих засобів, сучасного клінінгового обладнання.

 

Для підтримання чистоти також здійснюється миття вікон із внутрішньої/зовнішньої сторони. Під час процедури зі скла видаляються розводи від води, пил, що дозволяє проникати у приміщення більшій кількості природного світла. Також одним з основних напрямків нашої діяльності є комплексна хімчистка та дезінфекція. Вона передбачає використання спеціальних засобів для видалення стійких забруднень з меблевої оббивки, килимових покриттів, диванів, стільців та інших поверхонь.

 

За доступними цінами замовити професійне прибирання будинку, магазину, котеджу, складських приміщень, ресторанів, торгових центрів, готелів, офісу, на підприємстві можна у Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі та інших великих містах України. Наші співробітники виконають усі роботи під ключ незалежно від ступеня їх складності. Також є збір та вивіз сміття.

Переваги роботи з нами
Ми – команда професіоналів
100% Якість
Професійне обладнання
Еко-хімія
Економія Вашого часу
Ви гарантовано залишитеся задоволені
Наші клієнти
YVES ROCHER
schonherr
Solomiya
Газпром нефть
Старгород
Watsons
BOSCO
New Look
БГ Банк
it is flowers cafe
Stradivarius
LASSELSBERGER
ZARA
TALLY WAIJL
oysho
Просто Фінанс
PANALPINA
2 GIS
Замовити прибирання

Клінінгова компанія «Артал» пропонує свої послуги у сфері прибирання різних приміщень. Наша мета – навести ідеальний порядок навіть у важкодоступних місцях. Ми гарантуємо високу якість усіх видів робіт, а також компетентний колектив, який відповідально ставиться до своєї місії.

або

Клінінгові та транспортні послуги, а також послуги домашнього майстра.

Зателефонуйте нам: